-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрочайник GRUNHELM EKS-1857SB 2.0л -1шт господарчі потреби
Тендер Prozorro UA-2026-05-13-009658-a
Завершена
800.00
UAH без ПДВ
Номер:
3b34f6a090e74461be608246ce409ce4
Внутрішній номер закупівлі:
29212158
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-13-009658-a
Замовник:
Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226056
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Панаса Саксаганського, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Cтроінова Ірина Петрівна +380636581975 stroynova64@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
800.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрочайник GRUNHELM EKS-1857SB 2.0л
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Зіненко Олена Петрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3062114967
-
Контактна особа:
ЗІНЕНКО ОЛЕНА ПЕТРІВНА 0996325502
-
Адреса:
54000, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Декабристів,буд.31,кв.7
Ціна пропозиції
800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.05.2026 15:25
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ebfea0116f17423a807c7688516804e3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-05-13-009658-a-a1
Постачальник:
ФОП Зіненко Олена Петрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3062114967
-
Адреса:
54000, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Декабристів,буд.31,кв.7
Номер договору:
№ Зі0000123 100% передплата
Сума договору:
800.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Електрочайник GRUNHELM EKS-1857SB 2.0л: 800.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.05.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
13.05.2026 00:00
Статус:
Виконаний