-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труби сталеві
Тендер Prozorro UA-2026-05-13-008185-a
200 ВО
Завершена
10 231 688.00
UAH з ПДВ
Номер:
56ce6679d78e4fce97e5efcd1046cc3a
Внутрішній номер закупівлі:
29210699
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-13-008185-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Анатоліївна Лучко 380503847607 k.luchko@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 231 688.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.05.2026 14:19 - 19.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.05.2026 14:19 - 22.05.2026 08:10
Аукціон:
з 25.05.2026 14:20
Період кваліфікації:
22.05.2026 08:10 - 26.05.2026 10:59
Період завантаження договору:
01.06.2026 00:00 - 11.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 231 688.00 Труби сталеві