-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папір для друку А4 80 г/м2 Клас В
Тендер Prozorro UA-2026-05-13-001708-a
Завершена
29 693.90
UAH з ПДВ
Номер:
746d4ffc8ca148a695c3a886461f2222
Внутрішній номер закупівлі:
29204244
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-13-001708-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42032422
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, Київ, пр-т Степана Бандери, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ольга Кириєнко +380957738472 olha.kyryienko@nszu.gov.ua https://nszu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
29 693.90 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.05.2026 09:59 - 18.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.05.2026 09:59 - 21.05.2026 00:00
Аукціон:
21.05.2026 11:19 - 21.05.2026 11:42
Період кваліфікації:
21.05.2026 11:42 - 25.05.2026 11:50
Період завантаження договору:
31.05.2026 00:00 - 10.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴29 693.90 Папір для друку А4 80 г/м2 Клас В