-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кущорізи (мотокоси)
Тендер Prozorro UA-2026-05-13-001675-a
Пункт 7.14 Інвестиційної програми АТ «Укрзалізниця». Більш детальна інформація та проект договору розміщено в тендерній документації.
Торги не відбулися
94 175.00
UAH без ПДВ
Номер:
5ed2551ca33249398ba0340321b8ad81
Внутрішній номер закупівлі:
29204208
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-13-001675-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Лисенко, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Антоніна Лукасевич 0443096906 antonina_lukasevich@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
16310000-1 КосаркиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
94 175.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.05.2026 09:57 - 18.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.05.2026 09:57 - 21.05.2026 00:00
Аукціон:
з 21.05.2026 15:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴94 175.00 Кущорізи (мотокоси)