• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації поминального обіду (код ДК 021:2015 – 55320000-9 - Послуги з організації харчування)

Завершена

34 980.00 UAH без ПДВ
Номер: b58ccd7c86db4000bc86b2a8c8c3bcf5
Внутрішній номер закупівлі: 29203273
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-13-000739-a   
Замовник: ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
Контактна особа: Сергій Слюсар +380474120128 ssp_otg@ukr.net http://shpola-otg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 34 980.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації поминального обіду
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 20603, Україна, Черкаська область, Звенигородський район, місто Шпола, вул. Лозуватська, 59 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ГРЕЧКО НАТАЛІЯ ІВАНІВНА
Ціна пропозиції 34 980.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.05.2026 09:16
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: fe99bef6aa5942f5989173a09a3c1aed
Ідентифікатор договору: UA-2026-05-13-000739-a-a1
Постачальник: ГРЕЧКО НАТАЛІЯ ІВАНІВНА
Номер договору: 331
Сума договору: 34 980.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 08.05.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 08.05.2026 09:14
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №331 від 08.05.26.pdf
pdf
Обгрунтування до Договору №331 від 08.05.26.pdf