• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

ДК 021:2015 – 55320000-9- Послуги з організації харчування (Забезпечення гарячим харчуванням осіб, які тримаються в ізоляторах тимчасового тримання та затриманих осіб)

Завершена

500 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 7739b3ec2d644349a1ebb8988e5bb481
Внутрішній номер закупівлі: 29201680
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-12-014864-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції у місті Києві
Контактна особа: Федорищев Артем Юрійович +380442719516 104urz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.05.2026 18:19 - 17.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.05.2026 18:19 - 20.05.2026 00:00
Аукціон: 20.05.2026 13:02 - 20.05.2026 13:31
Період кваліфікації: 20.05.2026 13:31 - 20.05.2026 17:14
Період завантаження договору: 26.05.2026 00:00 - 05.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴500 000.00 Забезпечення гарячим харчуванням осіб, які тримаються в ізоляторах тимчасового тримання та затриманих осіб