-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-9 класів, 10-11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області та Висовської філії Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Тендер Prozorro UA-2026-05-12-014725-a
Торги не відбулися
984 830.40
UAH з ПДВ
Номер:
32ed8bc8e3a046bf805fbd76dc1c0938
Внутрішній номер закупівлі:
29201546
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-12-014725-a
Замовник:
Цепцевицький ліцей Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22567629
-
Адреса:
34578, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н., село Цепцевичі, вулиця Центральна, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Поліщук Олександр Валерійович 380967678048 Z_cepcevichi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
984 830.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.05.2026 18:05 - 17.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.05.2026 18:05 - 20.05.2026 00:00
Аукціон:
з 20.05.2026 15:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴984 830.40 Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-9 класів, 10-11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області та Висовської філії Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області