-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-12-04-000692-b
Завершена
4 237 760.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0% або 1 000.00 UAH
Номер:
4092a5c6e2514ba39905b32ee61949e6
Внутрішній номер закупівлі:
2920105
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-04-000692-b
Замовник:
Відділ освіти, молоді і спорту Тульчинської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141472
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, місто Тульчин, вул. Миколи Леонтовича,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Агібалова Оксана Григорівна +380433522246 OAgibalowa@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 237 760.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.12.2018 14:54 - 14.12.2018 19:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2018 14:54 - 24.12.2018 19:00
Аукціон:
27.12.2018 11:02 - 27.12.2018 16:11
Період кваліфікації:
27.12.2018 16:11 - 15.01.2019 16:01
Період завантаження договору:
27.12.2018 16:11 - 16.01.2019 16:11
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴2 794 560.00 Природний газ
- Лот №2 ₴1 443 200.00 Природний газ