-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів. Транспортні послуги з підвезення питної води.
Тендер Prozorro UA-2026-05-12-013693-a
Торги не відбулися
389 225.00
UAH без ПДВ
Номер:
18ec57e77c824a47a5ecf8101ccea0f2
Внутрішній номер закупівлі:
29200508
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-12-013693-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Іванов Дмитро Юрійович 380612711207 ivanov.d@vodokanal.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
389 225.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.05.2026 16:39 - 17.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.05.2026 16:39 - 20.05.2026 00:00
Аукціон:
з 20.05.2026 15:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴389 225.00 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів. Транспортні послуги з підвезення питної води.