-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сабо TL Jose Amorales 116105/116114 White/Grey (Розмір 38) -1шт; Сабо TL Jose Amorales 116105/116114 White/Grey (Розмір 40) -2шт елемент сценічного костюму
Тендер Prozorro UA-2026-05-12-013073-a
Завершена
1 527.00
UAH без ПДВ
Номер:
e83c64385c824cf9a23f441fa3f05f9a
Внутрішній номер закупівлі:
29199881
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-12-013073-a
Замовник:
Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226056
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Панаса Саксаганського, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Cтроінова Ірина Петрівна +380636581975 stroynova64@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18813000-1 Взуття зі шкіряним верхомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 527.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сабо TL Jose Amorales 116105/116114 White/Grey (Розмір 38)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59
На карті
Сабо TL Jose Amorales 116105/116114 White/Grey (Розмір 40)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Войтовська Вікторія Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3233419785
-
Контактна особа:
ВОЙТОВСЬКА ВІКТОРІЯ МИХАЙЛІВНА 0800214464
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Мостобудівників,буд. 17,кв.75
Ціна пропозиції
1 527.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.05.2026 16:18
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
820d82b59a4a4c8199fe0a85a6fa6f0c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-05-12-013073-a-a1
Постачальник:
ФОП Войтовська Вікторія Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3233419785
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Мостобудівників,буд. 17,кв.75
Номер договору:
№ 9 100% передплата
Сума договору:
1 527.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Сабо TL Jose Amorales 116105/116114 White/Grey (Розмір 38): 509.00000 UAH без ПДВ
Сабо TL Jose Amorales 116105/116114 White/Grey (Розмір 40): 509.00000 UAH без ПДВ
Сабо TL Jose Amorales 116105/116114 White/Grey (Розмір 40): 509.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.05.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
12.05.2026 00:00
Статус:
Виконаний