• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Автоматизоване робоче місце за кодом ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)

Завершена

2 160 000.00 UAH з ПДВ
Номер: e421f2719d444499ad3cb505ef6ef7a1
Внутрішній номер закупівлі: 29199129
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-12-012308-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції у Львівській області
Контактна особа: Світлана Степанова +380322586783 zakupivli_gunp_svitlana@ukr.net https://lv.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 160 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.05.2026 15:53 - 17.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.05.2026 15:53 - 20.05.2026 00:00
Аукціон: з 20.05.2026 13:26
Період кваліфікації: 20.05.2026 00:00 - 22.05.2026 13:05
Період завантаження договору: 28.05.2026 00:00 - 07.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 160 000.00 Автоматизоване робоче місце за кодом ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)