• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Медичне обладнання та вироби медичного призначення)

Мова тендерної пропозиції - українська

Завершена

2 332 906.00 UAH з ПДВ
Номер: 3daf4dab659a4fbeb2ec519d6837053e
Внутрішній номер закупівлі: 29198198
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-12-011362-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Оболонського району м.Києва
Контактна особа: Яремчук Микола Андрійович 380444133843 oblcrp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 332 906.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.05.2026 15:30 - 17.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.05.2026 15:30 - 20.05.2026 08:00
Аукціон: з 21.05.2026 13:15
Період кваліфікації: 20.05.2026 08:00 - 26.05.2026 09:25
Період завантаження договору: 01.06.2026 00:00 - 11.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 332 906.00 ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Медичне обладнання та вироби медичного призначення)