-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Реконструкція корпусу літ. «Б», «Л» (їдальний блок) з пристосуванням приміщень під склад медикаментів та улаштуванням ПЛР лабораторії без зміни поверховості та геометричних розмірів фундаментів у плані Комунального некомерційного підприємства «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня» Одеської обласної ради» за адресою: м. Одеса, вул. Віталія Нестеренка (Академіка Воробйова), 3. (Коригування)»
Тендер Prozorro UA-2026-05-12-006973-a
Торги відмінено
12 206 753.40
UAH з ПДВ
Номер:
e332e78be4a14d61bd5bf42169894224
Внутрішній номер закупівлі:
29193791
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-12-006973-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ДОРОЖНЬОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41485381
-
Адреса:
65000, Україна, Одеська область, м. Одеса, пр. Шевченка, буд. 4
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Олександр Веретельник +380487148535 overetelnyk@od.gov.ua https://ukb.od.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
12 206 753.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.05.2026 12:49 - 01.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.05.2026 12:49 - 04.06.2026 00:00
Аукціон:
з 04.06.2026 11:32
Період кваліфікації:
04.06.2026 00:00 - 05.06.2026 09:52
Період завантаження договору:
11.06.2026 00:00 - 21.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
d4b94f84994440ebbca8c067afa192ea
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
17.07.2026 до Департаменту надійшов лист від Департаменту охорони здоров’я ООДА №6401/08/03.02-08/2-26/5612 від 17.07.2026. Департамент охорони здоров’я звертається з проханням врахувати в роботі лист Комунального некомерційного підприємства «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня» Одеської обласної ради» від 02.07.2026 № 882. Комунальне некомерційне підприємство «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня» Одеської обласної ради» звертається у своєму листі з проханням зміни назви об’єкту реконструкції в частині не улаштування ПЛР лабораторії, а улаштування бактеріологічної лабораторії.
Враховуючи дані обставини, а також те що проектна документація пройшла коригування у 2025 році (експертний звіт №01/1736-10/25 від 01.10.2025) до Постанови КМ України №1512 від 19.11.2025, та не відповідає вимогам даної Постанови, проектна документація по об’єкту : «Реконструкція корпусу літ. «Б», «Л» (їдальний блок) з пристосуванням приміщень під склад медикаментів та улаштуванням ПЛР лабораторії без зміни поверховості та геометричних розмірів фундаментів у плані Комунального некомерційного підприємства «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня» Одеської обласної ради» за адресою: м. Одеса, вул. Віталія Нестеренка (Академіка Воробйова), 3. (Коригування)» потребує коригування.
Оскільки, виявлені порушення не має можливості усунути, керуючись підпунктом 2 пункту 50 «ОСОБЛИВОСТЕЙ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі Особливості): “Замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень”,
Період оскарження:
20.07.2026 16:00 - 31.07.2026 00:00
Дата опублікування:
20.07.2026 16:00
Дата виконання:
31.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴12 206 753.40 «Реконструкція корпусу літ. «Б», «Л» (їдальний блок) з пристосуванням приміщень під склад медикаментів та улаштуванням ПЛР лабораторії без зміни поверховості та геометричних розмірів фундаментів у плані Комунального некомерційного підприємства «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня» Одеської обласної ради» за адресою: м. Одеса, вул. Віталія Нестеренка (Академіка Воробйова), 3. (Коригування)»