-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92 - талони, Дизельне паливо - талони)
Тендер Prozorro UA-2018-12-28-000280-c
Закупівля на 2019 рік
Торги не відбулися
983 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 983.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 983.00 UAH
Номер:
8146c5899bea4b42991c393d55214ce9
Внутрішній номер закупівлі:
2919051
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-28-000280-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР ФІНАНСОВОГО та МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ» ТОКМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39609737
-
Адреса:
71700, Україна, Запорожская область, Токмак, 71701, м. Токмак, Запорізька область, вул. Революційна, 27,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руслан Позивайло +30617845733, +380617844463 centr.trvo@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
983 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.12.2018 11:40 - 04.01.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
28.12.2018 11:40 - 14.01.2019 00:00
Аукціон:
14.01.2019 13:39 - 14.01.2019 14:06
Період кваліфікації:
14.01.2019 14:06 - 18.01.2019 11:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴983 300.00 ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92 - талони, Дизельне паливо - талони)