• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Антисептичні та дезінфекційні засоби

Закупівля здійснюється відповідно до пункту 37 розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” з урахуванням особливостей затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» в редакції постанови Кабінету Міністрів України №471 від 12.05.2023 – із змінами

Завершена

190 100.00 UAH з ПДВ
Номер: 784bb64b933342e4a7f6664386362b41
Внутрішній номер закупівлі: 29184210
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-11-012000-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №1" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Надія Сирота +380675512621 stomat1.econom@gmail.com http://stomatpoliklinika1.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33631600-8 Антисептичні та дезінфекційні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 190 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.05.2026 16:15 - 16.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.05.2026 16:15 - 19.05.2026 00:00
Аукціон: з 19.05.2026 13:41
Період кваліфікації: 19.05.2026 00:00 - 19.05.2026 09:25
Період завантаження договору: 25.05.2026 00:00 - 04.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴190 100.00 Антисептичні та дезінфекційні засоби