-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Поховання загиблих (померлих) у результаті ворожих обстрілів та руйнувань, спричинених військовою агресією російської федерації проти України) (Поховання загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги; Кремація загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв)
Тендер Prozorro UA-2026-05-11-010762-a
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Поховання загиблих (померлих) у результаті ворожих обстрілів та руйнувань, спричинених військовою агресією російської федерації проти України) (Поховання загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги; Кремація загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв)
Завершена
46 885.00
UAH з ПДВ
Номер:
3fd9f289a66f4872bdbea821cbb82d40
Внутрішній номер закупівлі:
29182997
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-11-010762-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43927048
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, місто Харків, Конституції майдан, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Слюсаренко Світлана 380577252660 svitlanasliusar81@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
98370000-7 Поховальні та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
46 885.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поховання загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 29.05.2026
Кремація загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.05.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РИТУАЛ" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03354394
-
Контактна особа:
В.М. Бистров 380577121034
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Конторська, будинок 3
Ціна пропозиції
46 885.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.05.2026 15:38
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d45b8a3ace404d6a8178fd716f095ee8
Ідентифікатор договору:
UA-2026-05-11-010762-a-a1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РИТУАЛ" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03354394
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Конторська, будинок 3
Номер договору:
4
Сума договору:
46 885.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
46 440.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.05.2026 15:38 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
11.05.2026 15:38
Статус:
Підписаний