-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ультразвукові ванни
Тендер Prozorro UA-2026-05-11-010142-a
Торги не відбулися
8 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
8a7e0e8367434953a7ac38e3a6b8b3fc
Внутрішній номер закупівлі:
29182406
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-11-010142-a
Замовник:
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071205
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, майдан Свободи, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Солонецький Олексій Іванович 380504023368 hnukarazin22@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42940000-7 Машини для термічної обробки матеріалівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.05.2026 15:29 - 16.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.05.2026 15:29 - 19.05.2026 00:00
Аукціон:
з 19.05.2026 12:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 500.00 Ультразвукові ванни