-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Трубні дошки
Тендер Prozorro UA-2026-05-11-009746-a
Завершена
2 185 440.00
UAH з ПДВ
Номер:
d15a2692b5834d579f9bd22e0d4d444c
Внутрішній номер закупівлі:
29181988
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-11-009746-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
26444970
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Маліцький Петро Петрович 380442777923 malitskiy@aem.zp.ua http://aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 185 440.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.05.2026 15:08 - 16.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.05.2026 15:08 - 19.05.2026 15:00
Аукціон:
20.05.2026 15:10 - 20.05.2026 15:33
Період кваліфікації:
20.05.2026 15:33 - 28.05.2026 15:15
Період завантаження договору:
03.06.2026 00:00 - 13.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 185 440.00 Трубні дошки