• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія

ДК 021:2015, код 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)

Завершена

638 275.00 UAH з ПДВ
Номер: 67780e9ae9cb4105a6ba39785944bd57
Внутрішній номер закупівлі: 2918088
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-11-000377-b   
Замовник: ТАЛАЛАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Контактна особа: Вялий Олег +380677734522 Oleg073@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Умови застосування переговорної процедури закупівлі: відповідно до пункту 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року зі змінами «Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації»
Очікувана вартість: 638 275.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 300645 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ"

Оскарження: 11.01.2019 12:03 - 22.01.2019 00:00
Ціна пропозиції 638 275.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.01.2019 12:04
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: ed6f5b70832f4c0ea4717ba3f868a745
Ідентифікатор договору: UA-2019-01-11-000377-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ"
Номер договору: 295-Т/19
Сума договору: 638 275.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 531 895.83 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 28.01.2019 00:00
Статус:
Виконаний
PDF
Договір.PDF
p7s
sign.p7s