-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин А-95 (Код за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2026-05-11-007607-a
Завершена
796 601.68
UAH з ПДВ
Номер:
d983ac897cb842769b8021443f0106a7
Внутрішній номер закупівлі:
29179855
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-11-007607-a
Замовник:
ПІВНІЧНЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03331022
-
Адреса:
34000, Україна, Рівненська область, смт Зарічне, вулиця Партизанська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Базилевич Олена Вікторівна 380969425404 bazilevichlena15@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
796 601.68 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.05.2026 14:01 - 16.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.05.2026 14:01 - 19.05.2026 00:00
Аукціон:
з 19.05.2026 14:52
Період кваліфікації:
19.05.2026 00:00 - 19.05.2026 14:41
Період завантаження договору:
25.05.2026 00:00 - 04.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴796 601.68 Дизельне паливо - 8689 л; Бензин А95 -454л