• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Надання послуг з вивезення твердих побутових відходів (ДК 021:2015 – 90510000-5 – Утилізація / видалення сміття та поводження зі сміттям)

Торги не відбулися

100 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 9abebd18bc424f2c9185f5d66562f6b3
Внутрішній номер закупівлі: 29178671
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-11-006417-a   
Замовник: КП Південний берег
Контактна особа: Шинкаренко Василь Петрович +380950442084 2v4@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.05.2026 13:01 - 16.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.05.2026 13:01 - 19.05.2026 13:03
Аукціон: з 20.05.2026 12:34

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴100 000.00 Надання послуг з вивезення твердих побутових відходів (ДК 021:2015 – 90510000-5 – Утилізація / видалення сміття та поводження зі сміттям)