• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ламотриджин 50 мг)

Завершена

176 955.60 UAH без ПДВ
Номер: 850c96b84b9b4f268d78b4b3c4c935d4
Внутрішній номер закупівлі: 29177254
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-11-004995-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Лариса Брущенко +380671344281 l.brushchenko@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 176 955.60 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.05.2026 11:52 - 16.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.05.2026 11:52 - 19.05.2026 10:00
Аукціон: 20.05.2026 14:00 - 20.05.2026 14:23
Період кваліфікації: 20.05.2026 14:23 - 25.05.2026 13:02
Період завантаження договору: 31.05.2026 00:00 - 10.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴176 955.60 ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ламотриджин 50 мг)