-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сіль технічна (НР ТЕЦ)
Тендер Prozorro UA-2026-05-11-004955-a
Завершена
384 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
8c55d2bf1b1248d38c19120248574ab0
Внутрішній номер закупівлі:
29177210
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-11-004955-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Альона Насадюк +380671621506 a.kozhyna@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
384 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.05.2026 11:51 - 22.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.05.2026 11:51 - 25.05.2026 10:00
Аукціон:
26.05.2026 13:41 - 26.05.2026 14:04
Період кваліфікації:
26.05.2026 14:04 - 02.06.2026 17:39
Період завантаження договору:
08.06.2026 00:00 - 18.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴384 000.00 Сіль технічна (НР ТЕЦ)