-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Тендер Prozorro UA-2026-05-11-001002-a
Торги не відбулися
32 458.65
UAH з ПДВ
Номер:
71953dbbea0942bfb7f1a8f567994085
Внутрішній номер закупівлі:
29173275
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-11-001002-a
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Анатоліївна +380563715877 yana6464@ukr.net http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
32 458.65 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.05.2026 09:37 - 16.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.05.2026 09:37 - 19.05.2026 07:00
Аукціон:
з 20.05.2026 14:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴32 458.65 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення