-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ц_26Т-414_34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини (Тачки господарські)
Тендер Prozorro UA-2026-05-08-011068-a
Торги не відбулися
93 120.00
UAH з ПДВ
Номер:
b8e1fcc0351345c6b26150b0448ba007
Внутрішній номер закупівлі:
29168641
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-08-011068-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Андрій Харитоненко +380532515747 andrii.kharytonenko@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
93 120.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.05.2026 15:30 - 15.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.05.2026 15:30 - 18.05.2026 12:00
Аукціон:
з 19.05.2026 15:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴93 120.00 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини (Тачки господарські)