-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електричне обладнання для їдальні
Тендер Prozorro UA-2026-05-08-010711-a
Завершена
372 845.00
UAH з ПДВ
Номер:
94626009fad1403d8dd13e36490f3312
Внутрішній номер закупівлі:
29168305
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-08-010711-a
Замовник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сафонова Анна Дмитрівна +380444519786 anna19910101@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
372 845.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.05.2026 15:21 - 09.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.05.2026 15:21 - 12.06.2026 08:00
Аукціон:
15.06.2026 15:41 - 15.06.2026 16:04
Період кваліфікації:
15.06.2026 16:04 - 17.06.2026 16:04
Період завантаження договору:
23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴372 845.00 Електричне обладнання для їдальні