-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Самовирівнювальна підлога, штукатурка гіпсова універсальна, шпаклівка стартова, ґрунтовка акрилова адгезійна з кварцовим піском, мастика гідроізоляційна ДК 021:2015 44830000-7 — Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Тендер Prozorro UA-2026-05-08-006698-a
Завершена
227 730.50
UAH з ПДВ
Номер:
8dd77a2a87b84bc6ba869dbad4dabbc8
Внутрішній номер закупівлі:
29164278
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-08-006698-a
Замовник:
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311659
-
Адреса:
82482, Україна, Львівська область, Моршин
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Янко Богдан Зіновійович 380505243246 BYanko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
21 квітня 2026 року Санаторієм «Моршин-Прикордонник» Державної прикордонної служби України в/ч 1565 було оголошено відкриті торги у порядку визначеному Особливостями на закупівлю Самовирівнювальна підлога, штукатурка гіпсова універсальна, шпаклівка стартова, ґрунтовка акрилова адгезійна з кварцовим піском, мастика гідроізоляційна ДК 021:2015 44830000-7 — Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники, № UA-2026-04-21-008766-a.
29 квітня 2026 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей.
З метою задоволення потреби на 2026 рік в товарах за предметом закупівлі Самовирівнювальна підлога, штукатурка гіпсова універсальна, шпаклівка стартова, ґрунтовка акрилова адгезійна з кварцовим піском, мастика гідроізоляційна ДК 021:2015 44830000-7 — Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники, необхідно здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель.
За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону (пункт 13 Особливостей).
Очікувана вартість:
227 730.50 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- ОписПоставка товару здійснюється однією або кількома партіями за рахунок Постачальника. Товар повинен бути доставлений після отримання Постачальником заявки від Замовника протягом 5 календарних днів з моменту отримання заявки. Кількість товару в окремій партії має відповідати заявці Замовника та супровідним документам. (Можлива одноразова поставка)
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях5 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
WARMIX S 804 NIVELIR FLOOR (Самовирівнювальна наливна підлога для вирівнювання основ шаром 3-15мм) 25кг
Кількість
8750 кілограм
Період постачання
до 30.11.2026
Альба штукатурка гіпсова "HP GIPS" 25кг
Кількість
5000 кілограм
Період постачання
до 30.11.2026
Альба - шпаклівка гіпсова стартова "START" 30кг
Кількість
5000 кілограм
Період постачання
до 30.11.2026
WARMIX "Quartz Grunt" G 703 (Кварцовий грунт) 14,5кг (10л)
Кількість
500 літр
Період постачання
до 30.11.2026
Мастика KREISEL гідроізоляційна еластична 805 Kreisel Nanofix 14кг
Кількість
240 кілограм
Період постачання
до 30.11.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Захід Пром Постач"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42069908
-
Адреса:
81700, Україна, Львівська область, Жидачів, вулиця Садова 1
Ціна пропозиції
227 730.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.05.2026 12:52
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
a381612dd0a14d3c937da6ba6dd9b398
Ідентифікатор договору:
UA-2026-05-08-006698-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Захід Пром Постач"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42069908
-
Адреса:
81700, Україна, Львівська область, Жидачів, вулиця Садова 1
Номер договору:
88-26
Сума договору:
227 730.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
189 775.42 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
WARMIX S 804 NIVELIR FLOOR (Самовирівнювальна наливна підлога для вирівнювання основ шаром 3-15мм) 25кг: 8.77000 UAH без ПДВ
Альба штукатурка гіпсова "HP GIPS" 25кг: 9.65000 UAH без ПДВ
Альба - шпаклівка гіпсова стартова "START" 30кг: 7.93000 UAH без ПДВ
WARMIX "Quartz Grunt" G 703 (Кварцовий грунт) 14,5кг (10л): 46.53000 UAH без ПДВ
Мастика KREISEL гідроізоляційна еластична 805 Kreisel Nanofix 14кг: 165.95000 UAH без ПДВ
Альба штукатурка гіпсова "HP GIPS" 25кг: 9.65000 UAH без ПДВ
Альба - шпаклівка гіпсова стартова "START" 30кг: 7.93000 UAH без ПДВ
WARMIX "Quartz Grunt" G 703 (Кварцовий грунт) 14,5кг (10л): 46.53000 UAH без ПДВ
Мастика KREISEL гідроізоляційна еластична 805 Kreisel Nanofix 14кг: 165.95000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.05.2026 00:00 - 30.11.2026 00:00
Дата підписання:
08.05.2026 00:00
Статус:
Підписаний