• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки (лічильників холодної води)

Завершена

15 200.00 UAH з ПДВ
Номер: 99820addc8e14146b933f628b04d2ce3
Внутрішній номер закупівлі: 29163971
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-08-006382-a   
Замовник: Національний університет "Львівська політехніка"
Контактна особа: Кукса Наталія Миколаївна 380322582564 kuksanataliya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 15 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.05.2026 12:41 - 13.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.05.2026 12:41 - 16.05.2026 00:00
Аукціон: з 18.05.2026 15:28
Період кваліфікації: 16.05.2026 00:00 - 18.05.2026 14:21
Період завантаження договору: 24.05.2026 00:00 - 03.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴15 200.00 Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки (лічильників холодної води)