-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 44220000-8 Столярні вироби (Металопластикові вікна, металопластикові двері)
Тендер Prozorro UA-2026-05-08-005151-a
Завершена
482 876.00
UAH з ПДВ
Номер:
6b3262191f394233ab8ac0ac56d3020a
Внутрішній номер закупівлі:
29162768
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-08-005151-a
Замовник:
Управління освіти Новоодеської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44059865
-
Адреса:
56602, Україна, Миколаївська область, Нова Одеса, Центральна №202
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Міщенко Нінель Костянтинівна +380672767464 osvitanovaodesa@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
482 876.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.05.2026 11:53 - 15.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.05.2026 11:53 - 18.05.2026 08:00
Аукціон:
з 19.05.2026 13:30
Період кваліфікації:
18.05.2026 08:00 - 19.05.2026 15:33
Період завантаження договору:
25.05.2026 00:00 - 04.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴482 876.00 ДК 021:2015 - 44220000-8 Столярні вироби (Металопластикові вікна, металопластикові двері)