• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Навантажувач з бортовим поворотом

Завершена

4 700 000.00 UAH з ПДВ
Номер: b70f7287efa54de4a6f0446129718373
Внутрішній номер закупівлі: 29160327
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-08-002686-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Жилсервіс" Златопільської міської ради Харківської області
Контактна особа: Ольга Корнута +380684704454 olgik133@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 700 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.05.2026 10:34 - 13.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.05.2026 10:34 - 16.05.2026 00:00
Аукціон: з 18.05.2026 15:53
Період кваліфікації: 16.05.2026 00:00 - 18.05.2026 11:38
Період завантаження договору: 24.05.2026 00:00 - 03.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 700 000.00 Навантажувач з бортовим поворотом