-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: просп. Богоявленський, 314
Тендер Prozorro UA-2026-05-07-014103-a
Номенклатурні позиції: Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: просп. Богоявленський, 314 - ДК 2021:2015 - (90911200-8) – послуги з прибирання будівель
Торги не відбулися
319 689.00
UAH без ПДВ
Номер:
dd22e92790174f8d99cd759d9d522e7e
Внутрішній номер закупівлі:
29156406
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-07-014103-a
Замовник:
адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410607
-
Адреса:
54050, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, пр. Богоявленський, 314
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Степаніцина Інна Леонідівна +380512600277 inna_02112008@ukr.net https://corabeldistr.mkrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
319 689.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.05.2026 17:19 - 14.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2026 17:19 - 17.05.2026 08:00
Аукціон:
з 18.05.2026 14:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴319 689.00 Послуги з прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: просп. Богоявленський, 314