• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

33690000-3 Лікарські засоби різні

Лікарські засоби різні

Торги не відбулися

62 825.00 UAH без ПДВ
Номер: 63ca354bd9e7499bb23c6ae15417af29
Внутрішній номер закупівлі: 29154317
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-07-011989-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
Контактна особа: Катерина Якімова +380487507653 katerina.jakimova@port-yuzhny.com.ua http://www.port-yuzhny.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 62 825.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.05.2026 15:47 - 15.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.05.2026 15:47 - 18.05.2026 12:00
Аукціон: з 19.05.2026 12:56

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴62 825.00 33690000-3 Лікарські засоби різні