-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Основні неорганічні хімічні речовини для лабораторних аналізів
Тендер Prozorro UA-2026-05-07-011966-a
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою
Торги не відбулися
616 210.00
UAH з ПДВ
Номер:
fd23233852ef4228b0ae1fc4af4cfe70
Внутрішній номер закупівлі:
29154269
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-07-011966-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Черкасиводоканал" Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357168
-
Адреса:
18036, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бугайова Лада 380472635830 zakvodkanal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
616 210.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.05.2026 16:00 - 15.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2026 16:00 - 18.05.2026 00:00
Аукціон:
з 18.05.2026 12:08
Період кваліфікації:
18.05.2026 00:00 - 22.05.2026 17:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴616 210.00 Основні неорганічні хімічні речовини для лабораторних аналізів