-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-05-07-011415-a
Завершена
195 852.62
UAH з ПДВ
Номер:
f7ada65cdaa743f3ab23bce499ef02ac
Внутрішній номер закупівлі:
29153725
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-07-011415-a
Замовник:
Центральна база забезпечення пально-мастильними матеріалами Національної гвардії України (військова частина 2274)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14323511
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Яловенко Олександр Вячеславович 380612803050 tender2274@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
195 852.62 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів
Кількість
1 послуга
Період постачання
27.04.2026 - 15.06.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТЕХНОСЕРВІСІНФОРМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45072541
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
195 852.62 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.05.2026 15:31
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c385826c34ee461fad98c5ffe88cf42a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-05-07-011415-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ТЕХНОСЕРВІСІНФОРМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45072541
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
84
Сума договору:
195 852.62 UAH з ПДВ
Сума договору:
163 210.52 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів: 195 852.62000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.04.2026 00:00 - 30.06.2026 00:00
Дата підписання:
27.04.2026 00:00
Статус:
Підписаний