-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
Послуги з організації харчування дітей пільгових категорій у таборах з денним перебуванням при закладах загальної середньої освіти у 2026 році.
Тендер Prozorro UA-2026-05-07-009535-a
Завершена
630 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
81fe7afefddf4d0daf27eb06d0bc1aaf
Внутрішній номер закупівлі:
29151847
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-07-009535-a
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143413
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, площа Духновича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мошинська Валерія Валеріївна +380509090094 Osvitammr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
630 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.05.2026 14:38 - 14.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2026 14:38 - 17.05.2026 00:00
Аукціон:
з 18.05.2026 11:36
Період кваліфікації:
17.05.2026 00:00 - 19.05.2026 12:48
Період завантаження договору:
25.05.2026 00:00 - 04.06.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴126 000.00 Послуги з організації харчування дітей пільгових категорій у таборі з денним перебуванням при Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 ім. Т.Г. Шевченко
- Лот №2 ₴84 000.00 Послуги з організації харчування дітей пільгових категорій у таборі з денним перебуванням при Мукачівському ліцеї № 5
- Лот №3 ₴84 000.00 Послуги з організації харчування дітей пільгових категорій у таборі з денним перебуванням при Мукачівському ліцей № 6
- Лот №4 ₴84 000.00 Послуги з організації харчування дітей пільгових категорій у таборі з денним перебуванням при СШ І-ІІІ ступенів № 16
- Лот №5 ₴126 000.00 Послуги з організації харчування дітей пільгових категорій у таборі з денним перебуванням Мукачівському ліцей № 11
- Лот №6 ₴126 000.00 Послуги з організації харчування дітей пільгових категорій у таборі з денним перебуванням при Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 20 ім. О Духновича