• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Офісне устаткування та приладдя різне (ДК 021:2015-30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)

Завершена

67 000.00 UAH з ПДВ
Номер: e0694676cb7e42f29273bff7d11b01fd
Внутрішній номер закупівлі: 29147048
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-07-004740-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД"
Контактна особа: Олена Чепурко +380633037259 vodatender2025@gmail.com http://aulivoda.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 67 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.05.2026 11:25 - 12.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.05.2026 11:25 - 15.05.2026 08:00
Аукціон: з 18.05.2026 14:09
Період кваліфікації: 15.05.2026 08:00 - 18.05.2026 15:40
Період завантаження договору: 24.05.2026 00:00 - 03.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴67 000.00 Офісне устаткування та приладдя різне (ДК 021:2015-30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)