-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-01-14-000268-a
Електрична енергія
Завершена
1 414 512.00
UAH з ПДВ
Номер:
438ddbded2e04821b9e31799341fcdae
Внутрішній номер закупівлі:
2914250
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-14-000268-a
Замовник:
Міська лікарня № 1 м. Миколаєва
×
-
Код ЄДРПОУ:
05483078
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. 2 Екіпажна, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Іванівна Трутненко +380512249037 hospital-1.1@mail.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено тендер із-зі відсутності достатньої кількості учасників
Очікувана вартість:
1 414 512.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
620400 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Миколаївська електропостачальна компанія"
Оскарження: 15.01.2019 10:27 - 26.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42129888
-
Контактна особа:
* 53-06-61
-
Адреса:
54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул.Погранична, 39/1
Оскарження: 15.01.2019 10:27 - 26.01.2019 00:00
Ціна пропозиції
1 414 512.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.01.2019 15:40
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
034d0d2e0cff40608a94e5c1036f907e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-14-000268-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Миколаївська електропостачальна компанія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42129888
-
Контактна особа:
* 53-06-61
-
Адреса:
54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул.Погранична, 39/1
Номер договору:
44/153
Сума договору:
1 414 512.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 178 760.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.01.2019 12:57 - 31.12.2019 12:57
Дата підписання:
28.01.2019 12:57
Статус:
Виконаний