• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вапно будівельне

Завершена

1 015 000.00 UAH без ПДВ
Номер: fb6583d5cdb3472bac1d8cc4d3761333
Внутрішній номер закупівлі: 29139716
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-06-012805-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Чирук Інна Іванівна 380384263770 chyruk.inna@khnpp.atom.gov.ua http://www.xaec.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 015 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.05.2026 16:11 - 12.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.05.2026 16:11 - 15.05.2026 10:00
Аукціон: 18.05.2026 13:22 - 18.05.2026 13:45
Період кваліфікації: 18.05.2026 13:45 - 29.05.2026 14:36
Період завантаження договору: 04.06.2026 00:00 - 14.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 015 000.00 Вапно будівельне