• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

33600000-6 - Фармацевтична продукція (лікарські засоби для проведення гострого гемодіалізу/гемодіафільтрації – Comb drug)

Завершена

560 680.00 UAH з ПДВ
Номер: 85598bf649e6487e8214356c95cb0870
Внутрішній номер закупівлі: 29134785
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-06-007862-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради
Контактна особа: Наталія Кагало +380977209681 zakupki@todl.com.ua http://todl.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 560 680.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мультибік 2 ммоль/л калію розчин для гемодіалізу/гемофільтрації по 5000 мл у системі двокамерного мішка; по 2 мішка у картонній коробці
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 250 коробка
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 46017, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, Андрія Сахарова, 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФРЕЗЕНІУС МЕДИКАЛ КЕР УКРАЇНА"
Ціна пропозиції 560 680.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.05.2026 13:48
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 608291c1413348fcaf4d1609720da915
Ідентифікатор договору: UA-2026-05-06-007862-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФРЕЗЕНІУС МЕДИКАЛ КЕР УКРАЇНА"
Номер договору: 06.05/3
Сума договору: 560 680.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 524 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.05.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 06.05.2026 13:07
Статус:
Підписаний
pdf
Інформація про КБВ.pdf
pdf
Договір.pdf