-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту Renault Duster ВК 4522 НА, ЗАЗ Daewoo Lanos ВК 7983 АТ, SKODA OCTAVIA 1.6 А5 ВК1115 АІ
Тендер Prozorro UA-2026-05-06-007494-a
Закупівля створена відповідно до службових записок для забезпечення належної експлуатації автомобілів Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області
Завершена
71 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e233161b02704fb187f77e0fe338504b
Внутрішній номер закупівлі:
29134408
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-06-007494-a
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40309748
-
Адреса:
33025, Україна, Рівненська область, Рівне, Малорівненська, 91
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Яцюк Лідія Юріївна 380672687873 zakypdpcc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
71 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.05.2026 13:31 - 13.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.05.2026 13:31 - 16.05.2026 00:00
Аукціон:
18.05.2026 13:53 - 18.05.2026 14:16
Період кваліфікації:
18.05.2026 14:16 - 19.05.2026 14:34
Період завантаження договору:
25.05.2026 00:00 - 04.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴71 000.00 Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту Renault Duster ВК 4522 НА, ЗАЗ Daewoo Lanos ВК 7983 АТ, SKODA OCTAVIA 1.6 А5 ВК1115 АІ