-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до повітряного компресора
Тендер Prozorro UA-2026-05-06-002263-a
Завершена
206 040.00
UAH з ПДВ
Номер:
2f243885aafc40268e1b0eb513a250e3
Внутрішній номер закупівлі:
29129189
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-06-002263-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
206 040.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.05.2026 10:13 - 11.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.05.2026 10:13 - 14.05.2026 10:00
Аукціон:
з 15.05.2026 14:19
Період кваліфікації:
14.05.2026 10:00 - 15.05.2026 09:38
Період завантаження договору:
21.05.2026 00:00 - 31.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴206 040.00 Запасні частини до повітряного компресора