-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дверні блоки в комплекті для кімнати зберігання зброї (без монтажу)
Тендер Prozorro UA-2026-05-05-014849-a
Завершена
177 030.00
UAH з ПДВ
Номер:
f9f000a764934e9a8e558ef09fecc3ff
Внутрішній номер закупівлі:
29126319
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-05-014849-a
Замовник:
Житомирський військовий інститут С. П. Корольова
×
-
Код ЄДРПОУ:
08183359
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Олександр Вовк +380991169495 o.o.vovk@army.mil.gov.ua http://www.zvir.zt.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
177 030.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.05.2026 18:57 - 10.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.05.2026 18:57 - 13.05.2026 00:00
Аукціон:
13.05.2026 13:22 - 13.05.2026 13:45
Період кваліфікації:
13.05.2026 13:45 - 20.05.2026 09:28
Період завантаження договору:
26.05.2026 00:00 - 05.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴177 030.00 Дверні блоки в комплекті для кімнати зберігання зброї (без монтажу)