-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 80560000-7 Послуги з професійної підготовки у сфері охорони здоров’я та надання першої медичної допомоги (ДК 021:2015: 80561000-4 - Послуги з професійної підготовки у сфері охорони здоров’я (Навчання (удосконалення/спеціалізація) лікарів, фармацевтів, професіоналів з психологічної допомоги та духовної опіки))
Тендер Prozorro UA-2026-05-05-014724-a
Завершена
171 090.00
UAH без ПДВ
Номер:
fe028ac619724ca884e710321e69c274
Внутрішній номер закупівлі:
29126110
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-05-014724-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08735882
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Бердичівська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дар’я Птушко +380955644207 d.ptushko@hmc.mvs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80560000-7 Послуги з професійної підготовки у сфері охорони здоров’я та надання першої медичної допомогиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Закупівля згідно з підпунктом 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою від 12.10.2022 № 1178 (UA-2026-03-27-005550-a)
Очікувана вартість:
171 090.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Особливості діагностики та лікування запальних захворювань в гінекології на сучасному етапі»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Вибрані питання та морфологічна діагностика захворювань статевої системи»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «УЗД супровід у флебології»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Ендокринні аспекти патології статевих залоз»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Клініка, діагностика та лікування сифілісу»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Основи біобезпеки і біозахисту у мікро-біологічних лабораторіях»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Міжнародна класифікація функціонування, обмеження життєдіяльності та здоров’я в сучасній діяльності медичних закладів»
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Основи ендопротезування»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Сучасні стандарти медичної допомоги при гострому мозковому інсульті: невідкладна діагностика, тромболітична терапія та лікування в спеціалізованому відділенні»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Ендокринна гінекологія з курсом мамології»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Клінічна мікробіологія»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Еходоплерографія. Вади серця»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Пухлини прямої та ободової кишки»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Пухлини головного мозку. Діагностика та лікування відповідно до міжнародних рекомендацій Clinical Practice Guidelines in Oncology»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Сучасні підходи до діагностики, профілактики та лікування ускладненого карієсу зубів»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «ХХН – скринінг, діагностика, клініка та лікування»
Кількість
3 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Сучасні лабораторні дослідження в системі громадського здоров’я»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Актуальні питання хірургії стравоходу»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Медико-статистичний аналіз діяльності лікарняних закладів»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Лапароскопічна колопроктологія (LOWER GI)»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Особливості лікування бойової травми кінцівок»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Актуальні питання клінічної ендокринології»
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Алергологія: нові методи діагностики, лікування, алергенспецифічної імунотерапії та профілактики»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі спеціалізації «Лабораторна імунологія»
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Лапароскопічна герніологія»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Сучасні підходи до діагностики та лікування неврологічної патології»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Медіастиніти»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі спеціалізації «Клінічне душпастирство»
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ІМЕНІ П. Л. ШУПИКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
01896702
-
Контактна особа:
+380730021542
-
Адреса:
04112, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ДОРОГОЖИЦЬКА будинок 9
Ціна пропозиції
171 090.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.05.2026 18:11
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
836c7a8d0484419c8aecd03abd80a940
Ідентифікатор договору:
UA-2026-05-05-014724-a-a1
Постачальник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ІМЕНІ П. Л. ШУПИКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
01896702
-
Адреса:
04112, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ДОРОГОЖИЦЬКА будинок 9
Номер договору:
3004-2
Сума договору:
171 090.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
30.04.2026 18:00
Статус:
Підписаний