-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-01-17-000165-a
ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ)
Завершена
964 755.00
UAH з ПДВ
Номер:
992f18c4fdf14a78a6118ae5a302bffa
Внутрішній номер закупівлі:
2912604
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-17-000165-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ОСНОВА" ПРЕОБРАЖЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОРІХІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20527353
-
Адреса:
70545, Україна, Запорізька обл., с. Преображенка, Оріхівський район, ВУЛИЦЯ ПОЛЬОВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дяченко Марія +380614141216 BUHPNVK@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було двічі відмінено конкурентні процедури закупівель: 1. Відкриті торги в порядку розділу IV Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року зі змінами по предмету за ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ) (номер тендеру в ЦБД (ідентифікатор закупівлі) UA-2018-11-27-002597-c за адресою www.prozorro.gov.ua) на підставі подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. 2. Відкриті торги в порядку розділу IV Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року зі змінами по предмету за ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ) (номер тендеру в ЦБД (ідентифікатор закупівлі) UA-2018-12-14-006122-c за адресою www.prozorro.gov.ua) на підставі подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
964 755.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
75000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
70545, Україна, Запорізька обл., с. Преображенка, вулиця Польова будинок №1, №6
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСЮ "ЗАПОРОЖГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 17.01.2019 10:47 - 28.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39587271
-
Контактна особа:
Колеснікова Тетяна Рафаелівна office@zpgaszbut.104.ua
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, вул. Заводська буд. 7
Оскарження: 17.01.2019 10:47 - 28.01.2019 00:00
Ціна пропозиції
964 755.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.01.2019 10:48
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
67d1cdf0ef49446fb9d4e26104ee67ed
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-17-000165-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСЮ "ЗАПОРОЖГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39587271
-
Контактна особа:
Колеснікова Тетяна Рафаелівна office@zpgaszbut.104.ua
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, вул. Заводська буд. 7
Номер договору:
41EB697-127-19
Сума договору:
639 122.37 UAH з ПДВ
Сума договору:
532 601.98 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
28.01.2019 00:01
Статус:
Виконаний