-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Знаряддя
Тендер Prozorro UA-2026-05-05-013798-a
Завершена
678 452.00
UAH з ПДВ
Номер:
6f77e7fe7a474128b2cc1b924d4f9a22
Внутрішній номер закупівлі:
29125177
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-05-013798-a
Замовник:
Вінницяоблводоканал
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339012
-
Адреса:
21022, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 173
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олександр Якименко +380432537398 uovinvodokan@vinvk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
678 452.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.05.2026 16:43 - 17.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.05.2026 16:43 - 20.05.2026 08:00
Аукціон:
21.05.2026 11:12 - 21.05.2026 11:35
Період кваліфікації:
21.05.2026 11:35 - 25.05.2026 10:36
Період завантаження договору:
31.05.2026 00:00 - 10.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴678 452.00 Знаряддя