-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труба сталева попередньо теплоізольована та фасонні вироби до неї згідно ДК 021:2015 код 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Тендер Prozorro UA-2026-05-05-012535-a
Завершена
12 440 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
9c9a1c3ca43b48f680d49a9fd460bac3
Внутрішній номер закупівлі:
29123919
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-05-012535-a
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бурмістров Кирило Вікторович 380974526056 burmistrov.kv@teploseti.zp.ua http://teploseti.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 440 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.05.2026 16:04 - 15.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.05.2026 16:04 - 18.05.2026 09:00
Аукціон:
19.05.2026 15:28 - 19.05.2026 15:51
Період кваліфікації:
19.05.2026 15:51 - 20.05.2026 16:23
Період завантаження договору:
26.05.2026 00:00 - 05.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 440 000.00 Лот 1. Труба сталева попередньо теплоізольована та фасонні вироби до неї згідно ДК 021:2015 код 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби