-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія (з урахуванням послуг на передачу електроенергії)
Тендер Prozorro UA-2026-05-05-011513-a
Здійснення закупівлі згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженому постановою Кабміну «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178
Завершена
386 871.74
UAH з ПДВ
Номер:
74c13a19ae644698aa4a5230ad00bde4
Внутрішній номер закупівлі:
29122911
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-05-011513-a
Замовник:
Державний архів Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03494617
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Українська, 48,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аліна Задоя +380987641847 derjarchzapobl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
386 871.74 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.05.2026 16:19 - 10.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.05.2026 16:19 - 13.05.2026 00:00
Аукціон:
13.05.2026 14:06 - 13.05.2026 14:29
Період кваліфікації:
13.05.2026 14:29 - 14.05.2026 10:16
Період завантаження договору:
20.05.2026 00:00 - 30.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴386 871.74 Електрична енергія (з урахуванням послуг на передачу електроенергії)