-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
М’ячі гандбольні та набивні для ДЮСШ «Стрімкий м’яч»
Тендер Prozorro UA-2026-05-05-010258-a
Торги не відбулися
30 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
ffddba2500d54797b52807f0260d75b9
Внутрішній номер закупівлі:
29121662
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-05-010258-a
Замовник:
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
×
-
Код ЄДРПОУ:
26476487
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, М. КИЇВ, ПРОСП. ПАВЛА ТИЧИНИ, БУД. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жук Юлія 380444625922 yz.tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
30 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.05.2026 15:04 - 10.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.05.2026 15:04 - 13.05.2026 00:00
Аукціон:
з 13.05.2026 15:17
Період кваліфікації:
13.05.2026 00:00 - 26.05.2026 12:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴30 600.00 М’ячі гандбольні та набивні для ДЮСШ «Стрімкий м’яч»