• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Портативні комп’ютери (ноутбуки) — ДК 021:2015: 30213100-6)

ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Портативні комп’ютери (ноутбуки) — ДК 021:2015: 30213100-6)

Торги не відбулися

84 196.00 UAH з ПДВ
Номер: b4526b0600744d40a85b024dcfaf05d8
Внутрішній номер закупівлі: 29120015
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-05-008604-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Кравченко Олег 380577252660 dgkh.hmr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 84 196.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.05.2026 14:11 - 12.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.05.2026 14:11 - 15.05.2026 09:00
Аукціон: з 18.05.2026 11:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴84 196.00 ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Портативні комп’ютери (ноутбуки) — ДК 021:2015: 30213100-6)