-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
18140000-2 Аксесуари до робочого одягу (Килимок діелектричний; Зварювальний щиток (маска) Speedglas 100V; Щиток для захисту обличчя зварювальників "Профі"; Щиток захисний НБТ-1; Панорамна маска ППМ типу ІЗОД-3 в комплекті з фільтром OF-02 CBRN A2B2E2K2SXP3DR; Фільтр ОF-02 CBRN A2B2E2K2SXP3DR; Зовнішня захисна лінза 3M Speedglas 777000)
Тендер Prozorro UA-2026-05-05-006031-a
Килимок діелектричний; Зварювальний щиток (маска) Speedglas 100V; Щиток для захисту обличчя зварювальників "Профі"; Щиток захисний НБТ-1; Панорамна маска ППМ типу ІЗОД-3 в комплекті з фільтром OF-02 CBRN A2B2E2K2SXP3DR; Фільтр ОF-02 CBRN A2B2E2K2SXP3DR; Зовнішня захисна лінза 3M Speedglas 777000 (18143000-3 - Захисне спорядження; 18142000-6 - Захисні козирки); К-ть:7 найменувань (1 найменування- 2 комплекти, 6 комплектів-248шт). Зміївська ТЕС: 5 найменувань - 173шт; Трипільська ТЕС: 2 найменування-74 шт, 1 найменування-2 комплекти; ВП «Ременерго»: 1 найменування – 1шт, для Зміївської ТЕС, Трипільської ТЕС, ВП Ременерго
Завершена
324 248.33
UAH без ПДВ
Номер:
b18fd933a2f442189cc44792b20b0d85
Внутрішній номер закупівлі:
29117447
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-05-006031-a
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Козлова Ганна Анатоліївна 380443640246 hanna.kozlova@centrenergo.com http://www.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
324 248.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.05.2026 12:13 - 10.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.05.2026 12:13 - 13.05.2026 21:00
Аукціон:
з 14.05.2026 14:32
Період кваліфікації:
13.05.2026 21:00 - 20.05.2026 13:02
Період завантаження договору:
26.05.2026 00:00 - 05.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴324 248.33 Килимок діелектричний; Зварювальний щиток (маска) Speedglas 100V; Щиток для захисту обличчя зварювальників "Профі"; Щиток захисний НБТ-1; Панорамна маска ППМ типу ІЗОД-3 в комплекті з фільтром OF-02 CBRN A2B2E2K2SXP3DR; Фільтр ОF-02 CBRN A2B2E2K2SXP3DR; Зовнішня захисна лінза 3M Speedglas 777000